Grirese elektrike ushqimi me doreze

2,690 L

Ka stok

  • Grirese elektrike
  • Kapaciteti enes 5L
  • 3 nivele shpejtesie
  • Fuqia 2000w
KODI: i2370211188 Kategori: ,

GRIRESE ELEKTRIKE ME DOREZE

Grirese elektrike mishi dhe ushqimesh te tjera e domosdoshme ne cdo shtepi apo kuzhine profesionale.

Teper praktik ne perdorim, projektuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: mish, perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim.

Me 5 tehe te mprehta prej celiku inoksi te cilesise se larte per copetim perfekt. Ka 3 nivele shpejtesie te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires dhe produktit qe deshironi te grini.

Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. 

Specifika:

  • Grirese elektrike
  • Kapaciteti enes 5L
  • 3 nivele shpejtesie
  • Fuqia 2000w

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Blender

Main Menu

blender elektrik me doreze ne dyqan taxi

Grirese elektrike ushqimi me doreze