Grill portabel per mish dhe sanduic BOMA BM 2001

4,890 L

Ka stok

  • Materiali Aliazh alumini+celik
  • Grile BBQ e brendshme pa tym
  • Pastrohet lehtesisht
  • Fuqia 2000w
  • Tensioni 220v

GRILL PORTABEL BOMA BM 2001

Grill portabel e pershtatshme per cdo kuzhine dhe per zgare te brendshme barbeque.

Beni barbeque ne kushte shtepie apo kopshtin e shtepise pa tym dhe pa nevojen e hapesirave te medha.

Grille elektrike me siperfaqe gatimi jo ngjitese dhe kontroll te temperatures.

Specifika:

  • Materiali Aliazh alumini+celik
  • Grile BBQ e brendshme pa tym
  • Pastrohet lehtesisht
  • Fuqia 2000w
  • Tensioni 220v

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare 

Detaje Produkti

Pesha 0.9 g/kg
Lloji

Grile

Main Menu

grile per mish dhe sanduic ne dyqan taxi

Grill portabel per mish dhe sanduic BOMA BM 2001