Google Chromecast Pajisje streaming per Smart Tv

2,500 L

Ka stok

KODI: i-233998785 Kategori: ,

GOOGLE CHROMECAST PER SMART TV

Google Chromecast – Pajisje transmetuese streaming me kabllo HDMI. Transmetoni shfaqje, muzike, fotografi dhe sporte nga telefoni juaj ne televizor.

Krijuar per te shfrytezuar sa me shume aplikacionet dhe argetimin tashme ne telefonin tuaj. Kthejeni televizorin tuaj ne nje televizor inteligjent per te shijuar shfaqje, filma, TV drejtperdrejt, YouTube, foto dhe me shume ne ekranin e madh.

Chromecast kerkon nje televizor me nje porte HDMI, rrjet Wi-Fi dhe nje kompjuter ose pajisje celulare te pajtueshme (Android, iOS, Windows ose Mac OS).

Me Chromecast, mund te transmetoni, ndaloni, luani ose rregulloni volumin direkt nga telefoni juaj vetem me nje klik.

Si ta instaloni google chromecast?

Filloni transmetimin ne sekonda me Chromecast.

  • Lidhe Chromecast ne pajisjen tuaj HDTV dhe energji dhe hap aplikacionin Google Home.
  • Lidhu me Wi-Fi
  • Ndiqni udhezimet ne aplikacion per te lidhur Chromecast ne rrjetin tuaj Wi-Fi ne shtepi.
  • Shtypni butonin Cast ne aplikacion dhe zgjidhni cfare te luani ne televizorin tuaj.

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Android Tv Box

Ngjyra

Be the first to review “Google Chromecast Pajisje streaming per Smart Tv”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

google chromecast blerje online ne dyqan taxi

Google Chromecast Pajisje streaming per Smart Tv