Gjenerator portativ me ekran Portable power station AS300

27,900 L

Ka stok

Gjeneratori portativ eshte nje bateri rezerve litiumi  qe mund te perdoret per te ngarkuar ose fuqizuar nje game te gjere pajisjesh. Gjithashtu mund te lidhet me panel diellor per te karikuar baterine duke perdorur energjine diellore.

KODI: H-9876989 Kategori: , ,

GJENERATOR PORTATIV ME EKRAN

Gjenerator portativ me ekran LCD qe tregon qarte fuqine dhe kohen e disponueshme.

Mbani te fuqizuar gjithcka qe ju nevojitet ne cdo situatë me gjeneratorin diellor portativ.  Mundeson energji per lunch box, freskuese, termus, MacBook, dron, trapan elektrik, projektor etj.

I persosur per kamping, gjueti, shetitje, piknik apo aktivitete te tjera ne natyre per rikarikimin e te gjitha pajisjeve tuaja.

Me dorezen e integruar eshte me i lehte per t’u mbajtur dhe marre me vete kudo ju nevojitet. I pajisur gjithashtu me drite anesore qe sherben si elektrik per me shume ndricim.

I projektuar dhe ndertuar per perdorim jashte eshte shume i lehte ne eprdorim. Ka nje kapacitet 240 Wh, i mjaftueshem per te karikuar telefonin mesatarisht 24 here, tabletet 5 here dhe laptopet deri ne 2 here.

Suporton karikim me panel diellor(paneli nuk perfshihet).

Specifika:

  • Bateri Litium jon 19.8 mAh 14.8V / 293Wh
  • Hyrja e karikimit: 3.5A
  • AC uotput 110 V, fuqi e vazhdueshme 300watt/ fuqi maksimale 600w
  • DC output 12V , max 130w
  • USB 2.0: 2.4A
  • USB 3.01.5A
  • PD 2.25A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Gjenerator

Ngjyra

Be the first to review “Gjenerator portativ me ekran Portable power station AS300”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gjenerator portabel me karikim diellor shitje online ne dyqan taxi

Gjenerator portativ me ekran Portable power station AS300