Gaming Mouse Bloody A9071 Light Strike

3,490 L

Ka stok

KODI: h-009987692 Kategori: ,

GAMING MOUSE BLOODY A9071

Gaming mouse Bloody me teknologji inovative Light Strike perdor Mikro-Switch me rreze infra te kuqe per te reaguar me shpejtesine e drites me pergjigje klikimi 0,2 ms.

E perkryer per shpejtesi dhe kontroll, tapeti Bloody permban nje siperfaqe qe ju jep saktesi dhe rehati ekstreme. Siperfaqja e sakte dhe e qendrueshme ndjen cdo levizje te mouse.

Teknologjia metalike X’Glide siguron qendrueshmeri dhe permireson kontrollin e rreshqitjes se mouse te kombinuar me se miri me tapetin e lojerave.

Specifika:

 • Kujtesa: 160K
 • Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10
 • Lidhes: USB (2.0/3.0)
 • Sensori: Motori optik
 • Gjatesia e kabllit: 1.8 m
 • Numrat e butonave: 8
 • Shpejtesia e raportimit: 125~1000 Hz/sek (e rregullueshme me 4 nivele)
 • Perpunimi i imazhit: 2,41 Megapiksel/sek
 • Shpejtesia e gjurmimit: 60-160 inç/sek (ips)
 • Maks. Rezolucioni: 4000 CPI
 • Shpejtesia e kuadrit: 6666 fps

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Mouse

Ngjyra

Be the first to review “Gaming Mouse Bloody A9071 Light Strike”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gaming mouse pad bloody a9071 shitje online ne dyqan taxi

Gaming Mouse Bloody A9071 Light Strike