Gaming Headset Havit

2,400 L

Ka stok

KODI: Gaming Headset Havit Kategori: ,

GAMING HEADSET HAVIT

Mikrofon me ndjeshmëri të lartë, i cili mundëson komunikimin efektiv të ekipit në fushën e lojes elektronike.

Altoparlant me kalibër ultra të madh 40 mm. Kufjet jane shume komode ne perdorim dhe nuk krijojne aspak shqetesim apo bezdisje dhe gjate perdorimit per ore te tera.

Veshja super e rehatshme, shirit i zgjatur,material perberes me cilësi të lartë per komoditet maksimal.

Specifika

Ka altoparlant 40 mm
Impedanca 32 ± 15% 0
Ndjeshmëria 105dB ± 3dB në 1KHz
Përgjigja e frekuencës 2011z në 20KHZ
Mikrofoni ife5.0 mm
Tensioni i funksionimit 50 ± 5%
Rryma e funksionimit 440mA
Gjatësia e kordonit 2.5M 10CM
Priza: 35 mm + LISB

Be the first to review “Gaming Headset Havit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

gaming headset

Gaming Headset Havit