Furce silikoni per larjen e trupit | Bubbles bath brush

550 L

Ka stok

  • Pesha: 105 gramë
  • Madhësia: 12cm * 5.5cm * 6.5cm
  • Ideale per pastrim te thelle dhe te bute.
  • E pershtatshme per personat me lekure delikate.
KODI: furce-prej-silikoni Kategori: ,

FURCE SILIKONI PER LARJEN E TRUPIT

Furçë prej silikomi per pastrim me te thelle dhe te bute te trupit.Furça e butë e pastrimit të silikonit ndihmon në mënyrë të qetë në pastrimin e papastërtive në trup dhe është plotësisht e pershtatshme edhe per personat me lekure delikate.

Cilësi e lartë dhe e qëndrueshme.

Kjo furça silikoni është bërë prej materiali dhe teknologjie prej gome silikoni të butë me cilësi të lartë, te sigurt, e rehatshme, rezistente ndaj konsumit dhe e qëndrueshme.

SPECIFIKAT:
  • Materiali: Silikoni + Sfungjer
  • Pesha: 105 gramë
  • Madhësia: 12cm * 5.5cm * 6.5cm
  • Ideale per pastrim te thelle dhe te bute.
  • E pershtatshme per personat me lekure delikate.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Be the first to review “Furce silikoni per larjen e trupit | Bubbles bath brush”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Furce silikoni per larjen e trupit | Bubbles bath brush