Furce per pastrimin e xhamit te makines

990 L

Ka stok

Furce per pastrimin e xhamit te makines
Largon lehtesisht pluhurat
Me pecete mikrofiber te bute

KODI: i2371407 Kategori: ,

FURCE PER PASTRIMIN E XHAMIT

Furce per pastrimin e xhamit te makines

E bere nga material mikrofiber, prakike dhe e shpejte per te pastruar mjegullen ose lageshtine. Doreze e gjate dhe koke rrotulluese, e pershtatshme per fshirjen dhe pastrimin e xhamit te makines.

Nje artikull i domosdoshem per ta mbajtur makinen tuaj te paster dhe pa shenja.

Largon lehtesisht pluhurat dhe cdo papasterti duke e lene xhamin te paster dhe me pamje te qarte sidomos ne dimer.

Me pecete mikrofiber te bute.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 g/kg
Lloji

lecke pastrimi

Main Menu

furce pastrimi per makine ne dyqan taxi

Furce per pastrimin e xhamit te makines