Fshese pastrimi me avull Ariete Deluxe 4146

12,990 L

Ka stok

  • Fshese pastrimi me avull
  • Kapaciteti i depozites: 1600 ml
  • Presioni: 5 BAR
  • Fuqia: 1500W

FSHESE PASTRIMI ME AVULL 4146

Fshese pastrimi e levizshme me avull, zgjidhja ideale per te gjitha amvisat e shtepise per te pastruar te gjitha siperfaqet e shtepise pa mundim duke siguruar nje higjiene maksimale pa nevojen e detergjenteve kimike.

Perfekte per te pastruar pllaka, siperfaqe qelqi, parket, mermer, qilima etj.

Pastrimi me avull te nxehte te krijuar nen presion te larte eshte jo vetem efektiv, por mbi te gjitha ekologjik dhe i sigurt per shendetin tone dhe mjedisin.

Gama e gjere e aksesoreve mundeson pastrim cilesor te dritareve, mobiljeve dhe çdo lloj siperfaqeje.

Specifika:

  • Fshese pastrimi me avull
  • Kapaciteti i depozites: 1600 ml
  • Presioni: 5 BAR
  • Fuqia: 1500W

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Fshese me Korrent

Main Menu

fshese me avull ariete online ne dyqan taxi

Fshese pastrimi me avull Ariete Deluxe 4146