Fshese korenti me vakum 2200 watt Aqua vac

9,900 L11,500 L (-14%)

Ka stok

 • Motorr 2200w
 • Fshirje ne te thate dhe te lagur
 • Ngjyre blu
 • Tub metalik
 • Strukture e fort

Aqua vac per fshirje ne te thate dhe te lagur

Fshese me korrent super e fuqishme 2200 vat per fshirje deri ne pikat me te vogla te ujit, dhe pluhurave.

Motorr me cilesi akumulimin e zhurmes. Tubi Metalik i paperthyeshem.

Fshin hapsira te lageshta por edhe te thata

Fshese korenti me vakum 2200 watt

Fuqia thithese eshte karakteristik per nje pastrim profesional.

Per thithje emergjente, xhama, ushqime te derdhura ne toke. Gjithashtu edhe per pastrim gjeneral ne ambiente shtepiash, zyrash, pastrime pas punimeve etj.

Trupi fsheses eshte rrethore, me 4 rrota e ben terheqjen e saj me komode dhe te lehte gjate perdorimit.

 

Karakteristika:
 • Filtrimi i ujit
 • Motor te qete 2200 W
 • Funksioni i ventilatorit
 • I lagësht dhe i thatë
 • Fshesë me korrent të thatë është në dispozicion me qese letre
 • E balancuar mirë me 4 rrota që mund të kthehen 360°
 • Pjesët mund të mbahen në trup te fsheses
 • Strukturë e fortë
 • Pesha 7,5 kg
 • Tensioni 220 – 240 V ~ AC
 • Frekuenca 50 Hz
Qendra tregtare me e Madhe Online ne Shqiperi

 

Detaje Produkti

Pesha 7 kg
Be the first to review “Fshese korenti me vakum 2200 watt Aqua vac”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fshese me vakum per uje dhe te thate ngjyre blu dyqan taksi

Fshese korenti me vakum 2200 watt Aqua vac

9,900 L11,500 L (-14%)

Shto ne Shporte