Frutiere druri e palosshme Fruit Bowls

1,290 L

Ka stok

KODI: i23702111233 Kategori: ,

FRUTIERE DRURI E PALOSSHME

Frutiere druri e vecante me dizajn te palosshem qe qendron kaq bukur ne cdo tryeze.

Material prej druri ne forme molle e cila krijon nje pamje elegante per servirjen e frutave, perimeve, bukes, biskotave dhe me shume.

Dizajni me prerje spirale te hapur lejon kalimin e ajrit duke i mbajtur frutat dhe perimet te fresketa per te gjithe familjen.

Karakteristika unike e palosjes e ben nje qender te shkelqyer ne tryezen e ngrenies. Paloset duke marre forme te sheshte per ruajtje te lehte.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Ene Kuzhine

Main Menu

Frutiere druri e palosshme Fruit Bowls