Friteze me ajer 1800Watt DSP KB2088

10,690 L

Ka stok

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1800 W
 • Kapaciteti: 7L
 • Kontrolli i temperatures: 80-200℃
 • Koha e punes: 1-30 minuta

FRITEZE 1800WATT DSP

Friteze me ajer te nxehte 1800watt nga DSP me kapacitet mbajtes deri ne 7 liter.

Sistemi i qarkullimit te shpejte te ajrit skuq ushqimin me shpejt dhe kursen energji.

Menyra e shendetshme per te skuqur pa vaj dhe me pak yndyre e ben kete friteze nder modelet me te mira per kuzhinen tuaj.

Specifika:

 • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
 • Fuqia: 1800 W
 • Kapaciteti: 7L
 • Kontrolli i temperatures: 80-200℃
 • Koha e punes: 1-30 minuta
 • Element ngrohje S/S 304
 • Mbrojtje nga mbinxehja
 • Kembe qe nuk rreshqasin

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Friteze

Main Menu

friteze ajri dsp online ne dyqan taxi

Friteze me ajer 1800Watt DSP KB2088