Freskuese Xiaomi Mi Smart standing Fan 2 Lite

5,990 L

Ka stok

  • Freskuese Xiamo Mi
  • Model Smart standing Fan 2 Lite
  • Me 7 helika
  • 2 lartesi te rregullueshme
  • Kontroll me telekomande/Google assistant
KODI: H23320012 Kategori: ,

FRESKUESE MI SMART STANDING FAN 2

Freskuese per shtepi, lokale apo zyra me zhurme minimale. Ventilatori mund te fiksohet ne 2 lartesi te ndryshme ne lartesi 64 ose 100 centimetra, keshtu qe mund te perdoret ne vende te ndryshme ne shtepi.

Dizajni ultra i lehte lejon levizjen dhe vendosjen e lehte ne te gjitha ambientet e shtepise.

Helika me 7 tehe krijon rryme ajri te fuqishme per freski edhe ne ditet me te nxehta.

Mund te kontrollohet me ane te aplikacionit Mi Home per ndezjen, fikjen dhe vendosjen e nivelit te shpejtesise sipas deshires.

Eshte gjithashtu i pajtueshem me Google Assistant dhe Amazon Alexa.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese mi fan 2 lite online ne dyqan taxi

Freskuese Xiaomi Mi Smart standing Fan 2 Lite