Freskuese tavoline Elektra per shtepi | Ventilator

3,200 L

Ka stok

Freskuese tavoline me nje dizajn estetik dhe teper praktik ne perdorim. Montohet dhe pastrohet lehtesisht.

FRESKUESE TAVOLINE ELEKTRA PER SHTEPI

Freskuese tavoline per shtepi ne ngjyre te bardhe dhe blu, shume efikase ne ditet e nxehta te veres.

E pajisur me tre helika rezistente dhe butona ne trupin e saj per te zgjedhur shpejtesine qe deshironi.

Dizajn elegant dhe shume praktik do te pershtatet me cdo ambient qe ju nevojitet.

Fale permasave te tij eshte shume i lehte per tu mbajtur kudo dhe transportuar. Perfekt per ajrosjen e dhomave te ndenjes dhe dhomave te gjumit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Freskuese

Ngjyra

,

Be the first to review “Freskuese tavoline Elektra per shtepi | Ventilator”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

freskuese elektra ev 1603t ne shitje online dyqan taxi

Freskuese tavoline Elektra per shtepi | Ventilator