Freskuese per shtepi Montecasa Floor Fan

1,990 L

Ka stok

  • Freskuese Montecasa
  • Me nivele te ndryshme shpejtesie
  • Koke e levizshme

FRESKUESE PER SHTEPI MONTECASA

Freskuese per shtepi nga Montecasa me tre helika ne ngjyre blu dhe rrjete metalike sigurie.

Motorr i qete pa zhurma shqetesuese me kursim energjie.

Levizje ne kend 90 grade per te freskuar te gjithe ambientin.

Paneli i kontrollit te shpejtesise per te zgjedhur shpejtesine qe ju nevojitet.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese per shtepi montecasa ne dyqan taxi

Freskuese per shtepi Montecasa Floor Fan