Freskuese me tre helika Montecasa

2,990 L

Ka stok

  • Freskuese metalike
  • Me tre helika
  • Gjatesi e rregullueshme

FRESKUESE ME TRE HELIKA

Freskuese me tre helika e pershtatshme per shtepi, zyre, lokale apo ambiente te tjera.

Me buton te pasem per levizje automatike ose qendrim statik.

Baze e qendrueshme dhe trup rezistent per perdorim afatgjate.

Zgjidhja ideale per ditet e nxehta te veres fale permasave kompakte dhe fuqise se larte. 


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Freskuese

Main Menu

freskuese me tre helika montecasa ne dyqan taxi

Freskuese me tre helika Montecasa