Fishe transmetimi Type C/Lightning/ Micro USB

790 L

  • Fishe trasmetimi dhe karikimi
  • Gjatesi 1000m
  • Per Type C/Micro usb/Lightning
115L115M115T
Pastro
KODI: i232300052 Kategori: ,

FISHE TRANSMETIMI TYPE C/LIGHTNING/ MICRO USB

Fishe transmetimi per pajisje te ndryshme iPhone, Android dhe pajisje me hyrje micro usb.

Gjatesi e fishes 1000m me shpejtesi te larte transmetimi.

Me tre shtresa mbrojtese, te cilat do ta mbrojne ne menyre efektive telefonin tuaj nga mbingarkimi dhe qarku i shkurter.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fisha

Modeli

115L, 115M, 115T

Main Menu

fishe trasmetimi awei online ne dyqan taxi

Fishe transmetimi Type C/Lightning/ Micro USB