Fishe konvertuese Usb C ne Aux McDodo 120cm

1,290 L

Ka stok

  • Marka Mcdodo
  • Modeli USB-C ne AUX Jack
  • Materiali aliazh alumini + najlon
  • Nderfaqja USB-C, aux 3.5 mm
  • Gjatesia 1.2 metra
KODI: i232300023 Kategori: ,

FISHE KONVERTUESE USB C NE AUX

Fishe konvertuese nga usb ne aux 3,5mm.

Tipar i avancuar i dekodimit dixhital te audios me cip per audio me rezolucion te larte. Nuk ka nevoje per pajisje shtese per te funksionuar, thjesht plug and play.

Specifika:

  • Marka Mcdodo
  • Modeli USB-C ne AUX Jack
  • Materiali aliazh alumini + najlon
  • Nderfaqja USB-C, aux 3.5 mm
  • Gjatesia 1.2 metra

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fishe Audio Video

Main Menu

kabell audio usb c ne aux online ne dyqan taxi

Fishe konvertuese Usb C ne Aux McDodo 120cm