Fishe Aux ne Lightning McDodo CA-0890

1,290 L

Ka stok

  • Fishe trasmetuese
  • Aux ne Lightning
  • Gjatesi 1.8 meter
  • Dizajn ne forme spirale
KODI: i232300020 Kategori: ,

FISHE AUX NE LIGHTNING CA-0890

Fishe transmetuese nga pajisje me porte Aux ne pajisje Apple me porte lightning, me gjatesi 1.8meter.

Kabllo Aux ka dizajn spirale me cip inteligjent DAC. Cipi i avancuar inteligjent DAC per dalje audio me rezolucion te larte, rivendos me shume detaje te zerit.

Suporton plug and play,  cka do te thote se nuk ka nevoje per aplikacione apo bluetooth.

I pershtatshem per modelet kryesore te makinave, altoparlanteve, kufjeve me dalje te qarte te audios pa vonesa.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Fisha

Main Menu

kabell transmetimi ca 089 online ne dyqan taxi

Fishe Aux ne Lightning McDodo CA-0890