Filxhan me pjate servirje dhe luge

Ka stok

  • Materiali: Qeramik
  • Kapaciteti: 200 ml
  • Ne paketim perfshihet: 1 Filxhan, 1 Pjate Servirje dhe 1 Luge
KODI: i23702111165 Kategori: ,

FILXHAN ME PJATE SERVIRJE

Filxhan ne ngjyra te ndryshme me pjate servirje dhe luge me dizajn kaq unik.

Pjata e filxhanit ka hapesire te mjaftueshme per te vendosur snack-un qe do e shoqeroni me kafene.

E krijuar per rehati dhe kenaqesi cdo dite, cdo filxhan eshte projektuar per perdorim afatgjate. Ndihuni sikur jeni ne nje kafene komode ndersa pini kafen tuaj te preferuar nga keta filxhane.

Seti eshte i persosur per kapucino, ekspres, makiato, latte, caj dhe kafe.

Specifika:

  • Materiali: Qeramik
  • Kapaciteti: 200 ml
  • Ne paketim perfshihet: 1 Filxhan, 1 Pjate Servirje dhe 1 Luge

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Pjata qeramike

Main Menu

filxhan me pjate servirje ne dyqan taxi

Filxhan me pjate servirje dhe luge