Fenelina makine me pult 4 cope Emergency Light

2,790 L

Ka stok

KODI: 00008996 Kategori: ,

FENELINA MAKINE ME PULT

Fenelina makine me dy kolore dhe pult per komandim, me 4 cope ne paketim.

Secili shirit permban 4 drita led me drite te fuqishme.

Telekomanda me vale mund te kontrollohet nga distanca. A-Ndezja/fikja, B-Drita ndezese-Pershpejtimi dhe ngadalesimi, Modaliteti i ndryshimit C-Switch, modaliteti i drites stabel D-Stable.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Drite

Be the first to review “Fenelina makine me pult 4 cope Emergency Light”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fenelina makine me 4 drita online ne dyqan taxi

Fenelina makine me pult 4 cope Emergency Light