Epilator fytyre per femra 70209 Shaver for ladies

1,390 L

Ka stok

KODI: e2300 Kategori: ,

EPILATOR FYTYRE PER FEMRA

Epilator fytyre per femra delikat me lekuren. Me bateri te integruar NiMH te rikarikueshme AAA 600 mAH, e cila mundeson 70 minuta kohe perdorimi pas karikimit te plote.

Efikas dhe nuk e acaron lekuren, ne kete menyre mund ta perdorni per qimet e fytyres, mjekres, buzes se siperme dhe faqeve dhe vetullave.

Lehte per t’u rikarikuar nepermjet kabllit te karikimit USB te perfshire.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.4 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Epilator fytyre per femra 70209 Shaver for ladies”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

epilator per femra online ne dyqan taxi

Epilator fytyre per femra 70209 Shaver for ladies