Ene per pije 3.5 L me rubinet Juice Dispenser

1,190 L

Ka stok

KODI: 00008997 Kategori: ,

ENE PER PIJE 3.5 L

Ene per pije me kapacitet 3.5litra ne forme dispenseri fale rubinetit te integruar.

Rezistente ndaj nxehtesise bere nga material i sigurt pp i kategorise ushqimore, i lehte ne peshe, por me rezistent ndaj nxehtesise.

Dizajni i rubinetit do te parandaloje derdhjen e frutave ose akullin ne pije.

Rubineti me mbyllje silikoni eshte projektuar kunder bllokimit dhe pikimit per perdorim afatgjate.

Karakteristika:

  • Madhesia: rreth 18*11*25cm
  • Pesha: rreth 200 g
  • Kapaciteti: rreth 3.5L
  • Materiali: material ushqimor pp
  • Ngjyra: e bardhë
  • Aplikimi: frigorifer/temperature normale

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

ene

Ngjyra

Be the first to review “Ene per pije 3.5 L me rubinet Juice Dispenser”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

3.5 l water dispenser ene lengjesh online ne dyqan taxi

Ene per pije 3.5 L me rubinet Juice Dispenser