Elektrik dore me drite Led i rikarikueshem

690 L

Ka stok

 • Karikohet me fishe USB
 • Bateria: e integruar 5200 mAh
 • Koha e punes: 6.5ore
 • Distanca e ndriçimit: 200 metra
 • Fuqia: 36 W
 • Materiali: ABS
KODI: i2370211141 Kategori: ,

ELEKTRIK DORE ME DRITE LED

Elektrik dore portativ me drite te fuqishme Led. Perfekt per tu perdorur ne aktivitete te ndryshme kamping, ngjitje apo shetitje te ndryshme ne natyre.

Me 3 modalitete drite te cilat mund ti perzgjidhni sipas deshires: drite e forte, drite mesatare dhe e ulet.

Mund ta karikoni direkt permes fishes usb me pajisje te tjera elektronike si powerbank, laptop etj.

Specifika:

 • Karikohet me fishe USB
 • Bateria: e integruar 5200 mAh
 • Koha e punes: 6.5ore
 • Distanca e ndriçimit: 200 metra
 • Fuqia: 36 W
 • Materiali: ABS
 • Permasat: 13.2×3.2cm

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

elektrik

Main Menu

elektrik dore i rikarueshem ne dyqan taxi

Elektrik dore me drite Led i rikarikueshem