Dyll ortodontik transparent Orthodontic Wax GUM

990 L

Ka stok

KODI: 0070942507233 KATEGORIA:

DYLL ORTODONTIK TRANSPARENT

Dyll ortodontik GUM ORTHO Wax mbron indet e mukozes se gojes dhe lehteson irritimet e shkaktuara nga aparatet ortodontike.

Dylli i paster mbulon elemente te mprehte duke siguruar lehtesim nga acarimi dhe dhimbjet.

Dylli transparent mbron mishrat e dhembeve dhe pjesen e brendshme te faqeve dhe buzeve tuaja, duke siguruar nje pengese nga skajet e mprehta te telave dhe pjeset e mprehta te pajisjes.

Gjithashtu i pershtatshem per pacientet qe mbajne proteza te pjesshme ku kapeset me tela mund te shkaktojne shqetesim, lendim ose gervishtje.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

dyll

Ngjyra

Be the first to review “Dyll ortodontik transparent Orthodontic Wax GUM”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dyll ortodontik gum blerje online ne dyqan taxi

Dyll ortodontik transparent Orthodontic Wax GUM