Dylbi profesionale | Sport optic Binoculars

2,990 L3,900 L (-23%)

Ka stok

KODI: 998876543530776 Kategori: ,

DYLBI PROFESIONALE | SPORT OPTIC BINOCULARS

Dylbi optike sportive te lehta per tu perdorur, shume te pershtatshme per kedo te apasionuar pas tyre.

Lente plotesisht te veshura per transmetim superior te drites. Me saktesi precize qe rregullon shpejt fokusin dhe pamjet anesore.

Ideale per tu perdorur ne udhetime, ecje, kampe, vezhgim zogjsh si dhe aktivitete te tjera ne natyre.

Karakteristika

Permasa: 18 x 18.5 x 6cm,
Aplikimi: i pergjithshëm
Diametri i lentes: 50 mm,
Zmadhimi: 7X,
Materiali: lente xhami+trup plastik me shtrese gome,
Distanca e afërt e fokusimit: 119/1000 metra,
Fusha e Pamjes në distancë 1000m: 168 metra,
Diametri i syrit: 18 mm,
Lehtësimi i syve: 24.2 mm


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Be the first to review “Dylbi profesionale | Sport optic Binoculars”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dylbi profesionale shitje online ne dyqan taxi

Dylbi profesionale | Sport optic Binoculars

2,990 L3,900 L (-23%)

Shto ne Shporte