Dylbi optike me kualitet te larte | Powerful Binoculars

3,900 L

Ka stok

KODI: 998876543530775 KATEGORIA:

DYLBI OPTIKE ME KUALITET TE LARTE

Dylbi optike profesionale me kualitet te larte per te pare dhe detajet me te imeta.

Bere nga material i qendrueshem per perdorim afatgjate, me definicion te larte.

Te pershtatshme per argetim por edhe qellime profesionale. Perfekte sidomos per udhetime, kopshte zoologjike, gjueti, kampe, etj.

Keto dylbi gjithashtu do te jene pajisja me e mire per destinacionin tuaj te ardhshem te udhetimit. Do t’ju jape nje pamje te qarte dhe HD deri ne 3KM.

Specifika

 • Zmadhimi: 60 here
 • Diametri objektiv: 50 mm
 • Kendi: 8.2 grade
 • Distanca minimale e fokusimit: 5.0m
 • Diametri i daljes: 5.0mm
 • Horizonti: 17 mm
 • Shkelqimi Relativ: 25.00
 • Mjegulla e ujit: po
 • Distanca: 5-3000m
 • Madhesia: 145 x 175 mm
 • Ngjyra: E zeze

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Ngjyra

Be the first to review “Dylbi optike me kualitet te larte | Powerful Binoculars”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dylbi profesionale high quality shitje online ne dyqan taxi

Dylbi optike me kualitet te larte | Powerful Binoculars