Dryn me shenje gishti Fingerprint smart lock

2,190 L

Ka stok

  • Permasat: 76x46x13 mm
  • I lehte dhe praktik ne perdorim
  • Kundra ujit
  • Karikim me fishe USB
  • Rregjistrim deri ne 10 shenja gishti
KODI: i23702111188 Kategori: ,

DRYN ME SHENJE GISHTI

Dryn me hapje smart i cili hapet me shenje gishti, pa nevojen e nje celesi.

Teknologjia inteligjente biometrike e njohjes se gjurmeve te gishtave, ju lejon ta zhbllokoni drynin lehtesisht.

I papershkueshem nga uji dhe pluhuri, eshte i pershtatshem per perdorim ne ambiente te jashtme dhe te brendshme. Bateria litium eshte e karikueshme te cilen mund ta perdorni ne vazhdimesi deri 6 muaj ose 3000 shkycje.

Specifika:

  • Permasat: 76x46x13 mm
  • I lehte dhe praktik ne perdorim
  • Kundra ujit
  • Karikim me fishe USB
  • Rregjistrim deri ne 10 shenja gishti

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Varese Celsash

Main Menu

dryn celesi me fingerprint ne dyqan taxi

Dryn me shenje gishti Fingerprint smart lock