Drite tavoline per studim

1,990 L

Ka stok

KODI: i237021193 Kategori: ,

DRITE TAVOLINE PER STUDIM

Drite tavoline e pershtatshme per studim, lexim librash apo pune ne kompjuter/laptop.

Me trup fleksibel qe mund te pershtatet per te gjetur kendin me te mire.

Drita e tavolines LED e rikarikueshme eshte projektuar vecanerisht per te siguruar drite te bute dhe pa shkelqim me kontroll t lehte te ekranit me prekje.

Vecorite inteligjente dhe praktike ju mundesojne te perqendroheni ne punen tuaj qofte ne shtepi apo ne zyre.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Drite

Main Menu

drite studimi fleksibel online ne dyqan taxi

Drite tavoline per studim