Drite koke LED | Lithium charging head lamp

1,300 L

Ka stok

 • Dizajn i papërshkueshëm nga uji.
 • 2 Modalitete te ndriçimit: shumë i ulët, i larte.
 • Mund të karikohet direkt: Po
 • Modeli i baterisë: Bateri e integruar.
 • Kapaciteti i baterisë: 2800 ma.
 • Orari i punës: rreth 8 orë.
 • Kënd i ndriçuar: 90 gradë.
KODI: 00007566 Kategori: ,

DRITE KOKE LED LITHIUM CHARGING LEAD LAMP

Modeli i ri i drites se kokes, me bateri litium-jon cilesore, pa pasur nevoje per bateri tjetër të jashtme. Produkti ideal per te gjithe personat te cilet jane te apasionuar pas aktiviteteve ne natyre. Me dizjan unik dhe kompakt dhe nje material cilesor dhe rezistent.

ELEKTRIK PRAKTIK PER KAMPING

Drita e cila eshte praktike dhe e përshtatshme për aktivitete në natyrë, gjueti, çiklizëm, shëtitje, kampe dhe aktivitete të tjera qe ju ose te afermit tuaj i kane pasion.
I përshtatshëm për shumicën e aktiviteteve të brendshme siç janë mirëmbajtja dhe kampingu i shtëpisë, peshkimi, hiking dhe lundrimi. Nje vegel pune e domosdoshme dhe kaq praktike. E thjeshte ne instalim dhe perdorim.

Specifikat:elektrik koke lithium charging lamp dyqan taxi
 • Materiali: Aliazh alumini
 • LED: Q5
 • Dizajn i papërshkueshëm nga uji.
 • 2 Modalitete te ndriçimit: shumë i ulët, i larte.
 • Mund të karikohet direkt: Po
 • Modeli i baterisë: Bateri e integruar.
 • Kapaciteti i baterisë: 2800 ma.
 • Orari i punës: rreth 8 orë.
 • Kënd i ndriçuar: 90 gradë.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

elektrik

Be the first to review “Drite koke LED | Lithium charging head lamp”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drite koke per kamping

Drite koke LED | Lithium charging head lamp