Doogee X60L Mobile Phone | Celular ekonomik ne shitje

10,800 L11,900 L (-9%)

Ka stok

2GB RAM
Dual Kamera
16GB ROM
Dizajn S8
Fingerprint Scanner

DOOGEE X60L 4G NE DYQAN TAXI

Doogee X60L Black Phone | Camera | Price ne Dyqan Taxi

Doogee X60L mund te pershkruhet si nje telefon celular Android |  i krijuar nga prodhuesi Doogee. Permban Android 7.0 Nougat dhe u zbulua ne Janar te 2018.

Specifikat e Projektimit

Madhesia eshte zakonisht nje element thelbesor per blerjen e nje smartphone.
Madhesia e Doogee X60L eshte 74.3mm*152.4mm*10.2mm per nje peshe neto prej 169g. Perberja e Doogee X60L eshte e ndertuar nga nje mori elementesh sic eshte metali.

Specifikat e Ekranit

Ekrani i Doogee perfshin teknologjine LCD IPS per te shfaqur te gjitha fotot, lojrat, video etj. Ky ekran 5.5inch ofron nje rezolucion prej 720*1440px (HD+).

Ky smartphone ka nje raport ekrani/madhesi prej 69%. Ekrani vjen me karakteristika me xham te lakuar, kondesues me nje pamje te ngjashme me telefonat Samsung Premium si S7 Edge, S8, S8 Plus.

Ne prekje ky telefon te jep pershtypjen e nje celulari Premium, me cilesi te larte. Doogee Ka menduar dhe zgjedhur materiale super cilesore ne ndertimin e ketij modeli. Ashtu si edhe markat e tjera qe prodhojne Smartphone, Doogee ka menduar per te patur ne qarkullim nje celular super cilesor per te bere perdoruresit e tij te lumtur dhe te kenaqur me nje Doogee X60L qe duron shume dhe i reziston viteve te perdorimit.

Kamera te Doogee X60L

Modeli X60L eshte pajisur me nje kamera te fuqishme 13 MP dhe nje Lens me hapje  f/2.0 se bashku me drite Led per foto me te pastra akoma edhe ne ambiente me drite te ulet.

Midis opsioneve te ndryshme te kameres te ky smartphone, do te gjeni edhe: autofocus, continuous shooting, digital zoom, exposure compensation, face detection, geotagging, hdr, iso settings, optical zoom, panorama, scene mode, self-timer, touch focus, white balance.

Doogee x60l camera phone price dyqan taxi

Specifikimet e performances

Smartphone Doogee X60L – Price perdor nje procesor MediaTek MT6737 (1.3GH) dhe nje 4x ARM Cortex-A53 1.3GHz Quad Core me nje shpejtesi oresh 1.3GHz.

Lidhja e Doogee X60L

Qarku i WiFi te Doogee X60L eshte dizajnuar per lidhje ne keto frekuanca : 802.11b, 802.11g, 802.11n (Wi-Fi Hotspot).

Gjithashtu my model vjen me lidhje Bluetooth 4.0.  Per lidhjet me kabell ky smart phone suporton karikim me fishe USB, USB Mass Storage, Sinkronizim me komjuterin duke perdorur USB, OTA (Over-the-Air), …

Bateria High Capacity

Doogee perdor nje bateri me kapacitet te larte te fuqishme, e perbere prej Lithiumi me nje kapacitet maksimal 3300 mAh.

Doogee X60L Dyqan Taxi | Mobile Phone | Celular

Doogee X60L Phone | Camera | Price | Black

Specifikat

 • Modeli “ Doogee X60L SmartPhone
 • Rrjeti 2G | 3G | 4G |
 • Procesori | “ Quad-Core 1.25GHz ARM Cortex-A53 CPU Clock
 • Chipset | “ MediaTek MT6737, 64-bit Processor
 • GPU | “ ARM Mali-T720 MP2, 600 MHz, 2-Core
 • Kamera | “ 13 Megapixel + 0.3 Megapixel Dual -  Dual LED Flash
 • Selfie | 8 Megapixel
 • Memorja “ RAM- 2GB LPDDR3 | ROM 16GB
 • Karte memorje | Deri ne 64GB
 • Ekrani | 5.5 inch HD+, IPS Display (1440 x 720 Pixels)
 • Bateria | 3,300 mAh Lithium-Polymer
 • SIM |  Dual SIM (Nano + Nano), Dual Standby
 • Sensore | Proximity Sensor | Accelerometer | Ambient Light |Fingerprint |
 • Ngjyrat | E Zeze |  Gold
 • Sistemi | Android 7.0 Nougat OS

Opsione -Metal and Plastic Body Design, LTE Cat 4 150 Mbps Download, 50 Mbps Upload, HSUPA 5.76 Mbps Upload, HSDPA 21 Mbps Download, Computer Sync, Bluetooth, GPS, Wi-Fi, OTA Sync, Tethering, Rounded Edges, Multilanguage Support, 5V/1A Charger Output Power | Doogee X60 |

DOOGEE X60L BLACK

Dyqan Taxi | tregohet i kujdesshem per te sjelle prane jush produkte cilesore qe i rezistojne perdorimit .
Tek ne do te gjeni gjithe markat me te njohura te Smartphone .
Te gjitha produktet tona jane te nje cilesie te larte dhe me | cmimet me konkuruese | ne treg.

Blerje online ne menyre te sigurte ne Qendren online me te Madhe Tregtare ne Shqiperi | Dyqan Taxi |
Kontaktoni ne numer TEL 0682141111

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Procesori

QuadCore

Ekrani

5.5'

Lloji

Celulare

Gjendja

Ngjyra

Marka e Telefonit

Vleresim mesatar

4.50

02
( 2 Vleresime )
5 Star
50%
4 Star
50%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

2 Vleresime per kete produkt

 1. 02

  nga Gerti Gerti

  Celular super fare. Kam dy vjet dhe nuk pjerdh fare

 2. 02

  nga Agim Kalo

  Telefon i forte shume ca nuk ikam ber e nuk prishet hahhhahaha

Main Menu

Doogee x60l phone camera price dyqan taxi

Doogee X60L Mobile Phone | Celular ekonomik ne shitje

10,800 L11,900 L (-9%)

Shto ne Shporte