Dollap portativ ngjyre e bardhe

2,490 L

Ka stok

KODI: Dollap-portativ-ngjyre-e-bardhe Kategori: ,

DOLLAP PORTATIV NGJYRE E BARDHE

Sistemoni çdo produkt në shtëpinë tuaj, peshqire, libra, rroba etj.

Shtrirje fleksibël, çmontim i lehtë, transport kompakt dhe i thjeshtë, jo i kushtueshëm.

Strukturë e fortë, e rehatshme për të lëvizur kudo në shtëpi.mund të ruajë rroba, këpucë, çanta libri, të gjitha objektet, lodrat e fëmijëve, librat, mjetet shkollore, etj.

Dizajne të larmishme, të përshtatshme për të gjitha hapësirat.

Dollapët plastikë janë të qëndrueshëm dhe të fortë me kohën, ju mund ti përdorni deri në disa vjet fale rezistences se tyre.

Be the first to review “Dollap portativ ngjyre e bardhe”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dollap portativ organizues dyqan taxi

Dollap portativ ngjyre e bardhe