Dollap portativ me 3 rafte

1,490 L

Ka stok

Dollap portativ me 3 rafte teper praktik ne te cilat mund te organizoni gjithca qe deshironi.

KODI: t7620 Kategori: , ,

Dollap portativ per dhome gjumi

Organizoni rremujen dhe vendosni cdo gje ne vendin e tyre.

Dollap portativ me permasa 32 x 32 x 32 cm.

Vjen ne ngjyre kafe, roze dhe gri.

Lehtesisht i kombinueshme me ambientin.

3 raftet kane hapsire te bollshme dhe mund te vendosni ne to shume rroba ose aksesore.

Vendoseni ne cdo kend te dhomes suaj.

Lehtesisht e pastrueshme , e ndertuar nga nje material i forte prej poliestre.

Porosit tani Produkte Online në Shqipëri |  Dyqan Taxi

Dergesa brenda dites ne Tirane

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Dollap portativ me 3 rafte”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Dollap portativ me tre kate

Dollap portativ me 3 rafte