Dollap per kepuce me mbulese me zinxhir

2,690 L

Ka stok

  • Dollap per kepuce 9 kate
  • Me zinxhira anesore
  • Material pelhure cilesore
  • Tuba celiku
  • Lehte per t’u montuar
  • Permasat: 160*60*30 cm
KODI: e23702125 Kategori: ,

DOLLAP PER KEPUCE ME ZINXHIR

Dollap pelhure rezistente me zinxhir te dyanshem, i pershtatshem per ruajtjen e kepuceve te ndryshme.

Rafti i kepuceve do te organizoje me lehtesi kepucet e te gjithe pjesetareve ne familje. Mund te perdoret gjithashtu si nje mini garderobe per ruajtjen e rrobave, lodrave per femije dhe me shume.

Ndertuar me tuba celiku me cilesi te larte dhe lidhes plastik PP do te mundesojne perdorim afatgjate.

Rafti i kepuceve me mbulese me zinxhir i mban kepucet tuaja larg pluhurit dhe lageshtise. Funksionalitet opsional pasi mund te hiqni nje shtrese per te pershtatur hapesiren per vendosjen e cizmeve, cantave apo aksesoreve me te medhenj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Dollap

Main Menu

dollap kepucesh me mbulese online ne dyqan taxi

Dollap per kepuce me mbulese me zinxhir