Detektor i parave te falsifikuara me xham zmadhues

1,500 L

Ka stok

KODI: h-15000 KATEGORIA:

DETEKTOR I PARAVE TE FALSIFIKUARA

Detektor i parave te falsifikuara me xham zmadhues i pershtatshem per shumicen e monedhave. Me precizion te larte me zbulim fluoreshent kunder falsifikimit, per shumellojshmeri valutash.

Zbulimi me lentet UV (ultraviolet), MG (magnetike), WM (watermark) dhe zmadhues.

I pershtatshem per shumicen e monedhave funksionim i lehte dhe i sigurt.

Madhesia: 19*13*14cm me llambe UV: 9 W.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Detektor

Ngjyra

Be the first to review “Detektor i parave te falsifikuara me xham zmadhues”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

detektor parash falco online ne dyqan taxi

Detektor i parave te falsifikuara me xham zmadhues