Depilator me pe per femra DSP 70164

1,590 L

Ka stok

KODI: e23015 Kategori: ,

DEPILATOR ME PE PER FEMRA

Depilator me pe me madhesi kompakte, per nje lekure te lemuar dhe me shkelqim.

Kompakt, efikas dhe i lehtë per t’u perdorur. Nuk ka efekte anesore dhe nuk irriton lekuren.

Eshte i pershtatshem per fytyren, trupin dhe zonat intime.

Specifika:

  • Tensioni: 220-240V~50/60Hz
  • Fuqia: 5 W
  • Motori: 12 V
  • Shpejtesia e rrotullimit: 7500-7800 RPM

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Depilator

Be the first to review “Depilator me pe per femra DSP 70164”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

depilator fytyre me pe online ne dyqan taxi

Depilator me pe per femra DSP 70164