Corape cilesore per personat diabetik | Bamboo

490 L

Ka stok

KODI: corape-diabetike Kategori: ,

CORAPE CILESORE PER PERSONAT DIABETIK

Corape cilesore dhe ideale per personat diabetik. Do ndihmojne qe kembet tuaja te jene gjithnje te fresketa. Corapet do ju mbrojne nga carjet dhe dëmet që shkakton diabeti. Duke j’u lehtesuar keshtu cdo dhimbje.

Perbehen nga nje material cilesor dhe rezistent duke i falur kembeve tuaj rehati dhe komoditet si asnjehere me pare. Te dizejnuara posacerisht per ju.

 


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Be the first to review “Corape cilesore per personat diabetik | Bamboo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

corape per personat diabetik

Corape cilesore per personat diabetik | Bamboo