Cante organizuese me pjese lekure

1,290 L

Ka stok

KODI: t03891 Kategori: ,

Organizues me pjese lekure

Cante me nje dizajn teper elegant me nje pjese lekure te shtuar i cili e ben te vecante dhe terhese.

Kombinohet lehtesisht me cdo ambient, vjen ne ngjyre gri dhe ne pjesen e jashteme ka nje dritare te tejdukshme me kornize lekure ne ngjyre kafe .

Fal dritares transparente mund te shihni se cfare keni vendosur brenda cantes.

Ka nje hapsire te bollshme ku mund te vendosni gjithca qe deshironi .

Ne pjesen e siperme ka nje kapak te cilin mund ta mbyllni fal zinxhirit praktik.

Vendosni ne te aksesore , lodra , rroba , sende te ndryshme .

Mbroni aksesoret tuaj nga pluhuri.

Material i plote PVC .

Dimesionet: 23*14 cm.

Porosit organizuesin me te bukur dhe funkisonal vetem ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Cante organizuese me pjese lekure”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante me pjese lekure

Cante organizuese me pjese lekure