Canta laptopi Macbook dhe Notebook 13 14 15 inch

1,900 L

Ka stok

KODI: i-1234562 Kategori: ,

CANTA LAPTOPI 13 14 15 INCH

Canta e laptopit ka hapesire te mjaftueshme per permasa 13-15 inch. E perkryer ne perdorimin e perditshem.

Ka shtresa te dedikuara per te mbrojtur kompjuterin tuaj. Dizajni i xhepit te perparme zgjeron shume hapesiren e ruajtjes.

Xhepi portativ perpara eshte i pershtatshem per te mbajtur sende te vogla te perditshmerise si telefon, celesa, kufje etj.

Material jo i rreshqitshem dhe rezistent ndaj goditjeve: Pjesa e brendshme e bute e mbron ate ne menyre efektive nga reniet apo goditjet.

Veshje me fibra dhe pelhure me cilesi te larte, rezistente ndaj sperkatjeve, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe grisjeve.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Canta

Ngjyra

, ,

Be the first to review “Canta laptopi Macbook dhe Notebook 13 14 15 inch”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

cante per laptop blerje online ne dyqan taxi

Canta laptopi Macbook dhe Notebook 13 14 15 inch