Cajnik qelqi me kapak bamboo dhe filter

2,490 L

Ka stok

  • Cajnik me kapak bamboo
  • Materiali: qelq
  • I pajisur me filter
  • 4 filxhan caji qelqi (6.5*5 cm)
  • Tabaka druri (22*32 cm)
  • Permasat:12.5*8 cm
KODI: i23702111238 Kategori: ,

CAJNIK QELQI ME FILTER

Cajnik qelqi me kapak bamboo, filter i bere nga qelqi borosilikat i lehte, me cilesi te larte pa BPA, duke siguruar qe gjithcka qe merrni te jete caj i paster dhe i shijshem.

Doreze e rehatshme ergonomike per kapje te forte, kapak i bere nga bambu dhe celik inox siguron 100% mbyllje te sigurt ndaj rrjedhjeve.

Gryka e krijuar posacerisht per rrjedhjen e ujit pa pika dhe derdhjen e lengjeve te nxehte jashte enes.

Cajniket e qelqit borosilikat premium i rezistojne ndryshimeve te temperatures nga -4℉(-20℃) deri ne 300℉(150℃) per shkak te rezistences se tyre ndaj nxehtesise dhe te ftohtit. Mund te perdoren direkt ne soba me gaz ose elektrike dhe ne mikrovale.

Projektuar me site prej celiku ne gryken e tij per te parandaluar renien e gjetheve te cajit dhe copa frutash ne filxhanin tuaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 g/kg
Lloji

Ibrik

Main Menu

cajnik qelqi me kapak bambu online ne dyqan taxi

Cajnik qelqi me kapak bamboo dhe filter