Cader me mbyllje ne krah te kundert

990 L

Ka stok

  • Cader shiu
  • Me mbyllje nga jashte
  • Material cilesor
  • Me dy shtresa pelhure
KODI: G2333235235 KATEGORIA:

CADER ME MBYLLJE TE KUNDERT

Cader me dizajn unik dhe mbyllje ne krah te kundert qe kombinon forcen dhe qendrueshmerine.

Doreza ne forme C e cadres eshte prej materiali te bute gome. Pelhura ofron mbrojtje nga era, kunder ujit, ka nje tende me dy shtresa qe ajroset dhe maje te lemuar dhe siguron mbrojtje nga rrezet UV dhe era.

Cadra e permbysur ofron gjithashtu siguri gjate daljes dhe hyrjes nga makina.

Perfitimet e kesaj jane 4-fish. Uji bllokohet brenda cadres, keshtu qe kur eshte palosur, ajo nuk iken, duke mos lejuar qe uji te lage dyshemene e ndertesës ku hyni ose makinen tuaj.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

cader

Main Menu

cader me palosje te kundert ne dyqan taxi

Cader me mbyllje ne krah te kundert