Boks Xiaomi 30W me karikues wireless

4,490 L

Ka stok

  • Boks portativ
  • Me karikues wireless
  • Fuqi karikimi 30w
  • Baze mbeshtetese per telefonin
KODI: i239051 Kategori: ,

BOKS XIAOMI ME KARIKUES WIRELESS

Boks Xiaomi me karikim te shpejte universal, i pajtueshem me shumicen e pajisjeve te karikimit me vale.

Fuqi karikimi me vale 30 W MAX.

Mund te karikoje edhe smartphone me kase, distanca e sensorit vertikal ≤ 4 mm.

Suporton lidhje me Bluetooth 5.0, diapazon transmetimi deri ne 10 m.

Cilesi superiore e zerit, me altoparlant magnetik te dyfishte.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks Xiaomi 30W me karikues wireless”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me karikues wireless ne dyqan taxi

Boks Xiaomi 30W me karikues wireless