Boks muzike me rrip mbajtes L70 Wireless Speaker

1,690 L

Ka stok

KODI: i239065 Kategori: ,

BOKS MUZIKE ME RRIP L70

Boks muzike me dizajn portabel me rrip mbajtes per ta marre lehtesisht me vete. Me butona ne pjesen e siperme te tij per kontroll me te lehte.

Funksionaliteti Bluetooth ju lejon te transmetoni pa kabell muzike me cilesi te larte nga pajisjet e aktivizuara me Bluetooth.

Luaj media nga pajisje si kartat e memories TF dhe disqet USB flash, fale portes se integruar te kartes TF dhe portes USB.

Dizajni modern, elegant dhe rripi mbajtes i perfshire e bejne kete altoparlant Bluetooth nje aksesor te domosdoshem per festat tuaja.


Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks muzike me rrip mbajtes L70 Wireless Speaker”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks portabel muzike l70 online ne dyqan taxi

Boks muzike me rrip mbajtes L70 Wireless Speaker