Boks muzike me Bluetooth Z6

2,490 L

Ka stok

  • Lidhje Bluetooth
  • Bateri e rikarikueshme
  • FM Radio
  • LED lighting te ndryshme
  • Porte per Micro SD

BOKS MUZIKE ME BLUETOOTH Z6

Boks muzike me lidhje Bluetooth dhe drita shumengjyreshe LED.

Dizajn elegant me  lidhje te qendrueshme dhe tingull cilesor per performancen me te mire.

Cilesi superiore e zerit, me altoparlante te fuqishem stereo, gjenerata e re e transmetimit te muzikes me vale ofron trasmetim deri ne 10 meter distance.

Specifika:

  • Lidhje Bluetooth
  • Bateri e rikarikueshme
  • FM Radio
  • LED lighting te ndryshme
  • Porte per Micro SD

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.4 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

boks muzike z6 online ne dyqan taxi

Boks muzike me Bluetooth Z6