Boks muzike me Bluetooth MS-2219BT

Ka stok

  • Modeli MS-2219BT
  • Material plastike
  • Bateria 500 mAh
  • Ne ngjyra te ndryshme
KODI: i23702130 Kategori: ,

BOKS MUZIKE MS-2219BT

Boks muzike portabel me lidhje Bluetooth me pajisje te tjera audio. Super bas i fuqishem me transmetim deri ne 10 meter me ane te lidhjes Bluetooth.

Tingull premium, dizajn mini portativ e ben kete model boksi te pershtatshem per shtepi, palester, oborr, kamping, pishine, plazh, etj.

Opsione per perdorim me kabllo audio ndihmese,  USB dhe karte memorie.  E pajtueshme me te gjithe telefonat inteligjente, tabletet dhe pajisjet e e tjera qe suportojne bluetooth.

Specifika:

  • Modeli MS-2219BT
  • Material plastike
  • Bateria 500 mAh
  • Ne ngjyra te ndryshme

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Main Menu

boks muzike portativ online ne dyqan taxi

Boks muzike me Bluetooth MS-2219BT