Boks me wireless Boombox RGB Lights

3,190 L

Ka stok

 • Boks me wireless dhe drita RGB
 • Versioni BT: V5.0
 • Gama: 10 metra
 • Bateria 1800 mAh
 • Tensioni i karikimit DC 5V
KODI: i239074 Kategori: ,

BOKS ME WIRELESS BOOMBOX

Boks me wireless dhe drita shumengjyreshe RGB, per ti bere me te bukura festat dhe netet e argetimit.

Lidhje Bluetooth deri ne 10 metra distance me pajisje te tjera audio.

Specifika:

 • Versioni BT: V5.0
 • Gama: 10 metra
 • Bateri1800 mAh
 • Tensioni i karikimit ;DC 5V,
 • Altoparlanti: 5W*2
 • Funksion bluetooth per telefonata

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me wireless Boombox RGB Lights”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks muzike boombox online ne dyqan taxi

Boks me wireless Boombox RGB Lights