Boks me Bluetooth Ever Play A19

5,890 L

Ka stok

 • Boks muzike
 • Marka : Ever Play
 • Modeli : A19
 • Lidhja : me bluetooth 
 • Fuqia Output :10W
KODI: i239057 Kategori: ,

Boks me Bluetooth Ever Play A19

Boks portabel me lidhje bluetooth me pajisje te tjera audio.

I pajtueshem me telefonin, mikrofon, pc  etj.

Doreze kapese per me shume lehtesi.

Specifika:

 • Emri :  Boks
 • Marka : Ever Play
 • Modeli : A19
 • Lidhja : me bluetooth 
 • Fuqia Output :10W
 • Distanca e transmetimit : 10 metra
 • Perdorimi : Per te degjuar muzike, ka funksionin edhe si FM radio, A2DP Wireless etj
 • Kapaciteti i baterise : 1800 mAh
 • Vecori : muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit
 • Pershtatet me: PC, MID, TV dhe pajisje te tjera

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Boks me Bluetooth Ever Play A19”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

a19 ever play boks muzike online ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth Ever Play A19