Boks me Bluetooth Ever Play A15 Earldom

6,890 L

Ka stok

 • Marka Earldom
 • Lidhje Bluetooth
 • Bateri 1500 mAh
 • Permasa 370.7*214*266.3 mm
KODI: i239068 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH EVER PLAY A15

Boks me Bluetooth per eksperiencen me te mire muzikore ne cdo feste.

Bateri me kapacitet te larte prej 1500mAh per muzike te vazhdueshme me ore te tera.

Suporton lidhjen me 2 mikrofona dhe me pajisje te ndryshme si smartphone, kompjuter, televizor, radio etj.

Specifika:

 • Marka Earldom
 • Lidhje Bluetooth
 • Bateri 1500 mAh
 • Permasa 370.7*214*266.3 mm
 • Altoparlanti 6 inc
 • Fuqia dalese 8,5 W, 4 Ω
 • Pergjigjia e frekuences 100-16 kHz

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth Ever Play A15 Earldom”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks me bluetooth a15 online ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth Ever Play A15 Earldom