Boks me Bluetooth Ever Play A12

2,490 L

Ka stok

 • Marka : Ever Play Earldom
 • Modeli : A12
 • Lidhja : me bluetooth
 • Fuqia Output :10W
KODI: i239048 Kategori: ,

BOKS ME BLUETOOTH A12

Boks me Bluetooth per lidhje me pajisje te tjera audio, i pajisur me doreze per transport.

Prodhon muzike shume te qarte dhe efekt dinamik te zerit.

Multifunksional per te degjuar muzike, ka funksionin edhe si FM radio, A2DP Wireless etj.

Pershtatet me: PC, MID, TV, smartphone dhe pajisje te tjera.

Specifika:

 • Marka : Ever Play Earldom
 • Modeli : A12
 • Lidhja : me bluetooth
 • Fuqia Output :10W
 • Distanca e transmetimit : 10 metra
 • Kapaciteti i baterise : 1500 mAh
 • Pajisur me: USB port, aux 3.5mm dhe suporton karte memorie
 • Pershtatet me: PC, MID, TV dhe pajisje te tjera
 • Perfshihet : Boksi, rripi mbajtes dhe fisha karikimit

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Boks Bluetooth

Be the first to review “Boks me Bluetooth Ever Play A12”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks ever play a12 online ne dyqan taxi

Boks me Bluetooth Ever Play A12