Boks Awei Mini Wireless Speaker Y116

2,190 L

Ka stok

 • BLUETOOTH 5.0/4.2/2.1+EDR
 • Frekuenca 120 HZ ~ 15 KHZ
 • Distanca e trasmetimit 10 meter
 • Ndjeshmeria 85±3dB
 • Fuqia maksimale 5 W
KODI: i239058 Kategori: ,

Boks Awei Mini Wireless Speaker Y116

Boks  Awei rezistent ndaj ujit, i dizenjuar per tu pershtatur ne menyre perfekte ne cdo ambient dhe feste tuajen.

Nuk ze hapesire dhe eshte teper kompakt dhe praktik ne permasa.

Stil dhe dizajn modern , me audio te paster dhe cilesore.

Specifika:

 • BLUETOOTH 5.0/4.2/2.1+EDR
 • Frekuenca 120 HZ ~ 15 KHZ
 • Distanca e trasmetimit 10 meter
 • Ndjeshmeria 85±3dB
 • Fuqia maksimale 5 W
 • Kapaciteti i baterise  1800 mAh
 • Koha e lojes  4-8 orë
 • Koha e karikimit4 ore

Bli lire dhe sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Be the first to review “Boks Awei Mini Wireless Speaker Y116”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

boks awei mini wireless online ne dyqan taxi

Boks Awei Mini Wireless Speaker Y116